فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت مای گیفت ارزان ترین گیفت کارت ها
اگزو گیم؛ عرضه کننده رسمی تجهیزات گیمینگ جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران

Inside خبر

صفحه شخصی من وبلاگ من - نویسنده و منتقد پردیس گیم!
تصویر نویسنده
اطلاعات جدیدی از عنوان جدید سازندگان Inside و Limbo منتشر شد

Playdead پروژه جدید

Playdead نام یک استودیوی خلاق مستقل است که تابه‌حال عناوین تکان‌دهنده و منحصر‌به‌فردی را منتشر کرده. هر دو ساخته‌ی این استودیو، Limbo و Inside موفق شدند نظر گیمر ها و منتقدین را جذب کنند و تعداد زیادی را در انتظار ساخته بعدی این استودیو فرو ببرند. حدود چند هفته پیش درباره عنوان جدید این استودیو اطلاعات کمی منتشر شده بود که هم‌اکنون گسترش یافته است.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از PCGamer، ساخته جدید Playdead یک عنوان علمی‌تخیلی است. این اطلاعات ابتدا به وسیله مصاحبه‌ای طولانی با موسس و کارگردان این استودیو یعنی شخص "آرنت جنسن" معلوم شده و سپس توسط منابع دیگر پوشش داده شد. جانسون درباره این بازی جدید می‌گوید:

"ایده‌ها از همه طرف به سمت ما سرازیر می‌شوند و تمامی اعضای استودیوی ما حق ارائه ایده‌های خود را دارند. بر اساس همین ایده‌ها شروع به تولید بازی جدید خود کردیم. عنوان بعدی ما یک بازی سحرآلود علمی‌تخیلی است که در جایی از این جهان جریان دارد."

با توجه به تصاویری که از بازی منتشر شده و همچنین اتمسفر عناوین قبلی Playdead به نظر می‌رسد بازی جدید این استودیو نیز آن حس تنهایی و غم‌زدگی خاصی که این سازنده به‌ خاطرش معروف است را به خوبی القا کند. Playdead هم‌اکنون حدود 40 کارمند فعال دارد که همگی در حال کار بر روی این پروژه جدید و مرموز هستند، متاسفانه اطلاعات بیشتری از بازی از قبیل تاریخ انتشار آن هنوز در دسترس نیست.

نظر شما درباره پروژه جدید Playdead چیست؟ آیا به طور کلی از عناوین این استودیو لذت برده‌اید؟

نوشته شده در: 10 مهر 1397
دسته: خبر، Inside
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Inside - E3 2016
  • Inside - Launch Trailer
  • Inside+Limbo Double Pack Retail Launch
 
گیم آموز
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

من روانیه اینساید شدم و لیمبو را دوست دارم
این یکی قراره چه کنه با من
مفاهیم و استعاره هایی که تو این دو تا بازی منتقل میکنه من در کمتر عنوانی دیدم... اینها به علاوه فضاسازی گیرا و محیط مرتبط با فلسفه ای که میخواد روایت کنه به شدت من و مجذوب خودش کرده... بی صبرانه منتظر تجربه playdead هستم... هم limbo و هم inside و شروع کردم نتونستم دست ازشون بردارم و بدون توقف تا انتها رفتم... آخر هرکدوم هم کلی من و به فکر فرو برد...
دقت کنید تو دورانی که این‌همه عنوان با بودجه‌های کلان و دنگ‌و فنگ دارن مردم رو فقط به وقت کشی مشغول نگه می‌دارند، یک عنوان مثل Inside با همون تم ساده اما گیرا و سنگینش، با نحوه روایت بی‌نظیرش و جهان بی زرق و برقش چقدر تاثیرگذار عمل می‌کنه...
دوتا بازی درست کرده یکی از یکی بهتر
این بازی جدیدشون مثل اینکه کمی رنگی تر هستش