فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
استودیو Bioware هیچگونه برنامه پس از عرضه‌ای برای Mass Effect Andromeda نداشت و این اتفاق برای Anthem نخواهد افتاد

استودیو Bioware هیچگونه برنامه پس از عرضه‌ای برای Mass Effect Andromeda نداشت و این اتفاق برای Anthem نخواهد افتاد

بازی Mass Effect: Andromeda سال قبل عرضه شد، اما شاهد پشتیبانی ضعیفی از طرف شرکت سازنده برای بازی بودیم و محتوای خاصی نیز برای بخش تک نفره منتشر نشد.

به گزارش پردیس گیم و به نقل از wccftech، استودیو Bioware به تازگی اعتراف کرد که برنامه‌ای برای مشکلات احتمالی پس از عرضه بازی Mass Effect: Andromeda نداشته است، اما این اتفاق برای عنوان Anthem نخواهد افتاد. به احتمال زیاد، این خبر شما را یاد بازی Batman: Arkham Knight خواهد انداخت. عنوانی که با مشکلات بسیار زیاد بر روی PC عرضه شد و مدت ها بعد ناشر بازی یعنی Warner Bros اعلام کرد که از مشکلات بازی خبر داشته است اما به هر حال آن را، بازی بر روی این پلتفرم منتشر شده است.

مایک گمبل از طرف استودیو Bioware گفت:

می‌توانم به صراحت بگویم که برای زمان پس از عرضه بازی Mass Effect: Andromeda آن طوری که برای Anthem برنامه ریزی کرده ایم، وقت و سیستم گذاشته نشد. Mass Effect: Andromeda از ابتدا جدی گرفته نشد و ما برنامه خاصی برای زمان پس از عرضه بازی نداشتیم. اما 22 فوریه (زمان عرضه Anthem) نه تنها پایان کار، بلکه شروع کار ما خواهد بود.

در حقیقت می‌توان گفت که Mass Effect: Andromeda بازی بدی نبود، بلکه پتانسیلی از دست رفته حساب می‌شود.

Mass Effect: Andromeda می‌توانست به یکی از برترین عناوین نقش آفرینی تبدیل شود، اما متاسفانه بازی نتوانست آن طور که باید به هدفش برسد. در حالی که تجربه گیم پلی و عناصر نقش آفرینی عالی کار شده اند و بازی بهترین سیستم مبارزات سری را ارائه می‌دهد، مشکلاتی نظیر داستانی قابل پیشبینی، شخصیت های سرد و بی روح و نویسندگی بسیار بد باعث شدند تا داستان Pathfinder برای پیدا کردن خانه ای جدید برای بشریت خیلی زود از یادها برود.

Mass Effect: Andromeda هم اکنون بر روی PC، PS4 و Xbox One موجود می‌باشد و بازی جدید استودیو Bioware یعنی Anthem قرار است در 22 فوریه برای PC و کنسول های نسل هشتمی منتشر شود.

نوشته شده در: 21 شهريور 1397
دسته: خبر، Mass Effect: Andromeda
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • Mass Effect Andromeda: 3 Minutes of Gameplay on PS4 Pro
  • Mass Effect: Andromeda - Launch Trailer
  • Mass Effect: Andromeda - TGA 2016
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه باید سه روز از ثبت نام شما گذشته باشد.
 

من موندم چطوری میشه یه استودیو فرانچایزی که سه تا نسخه ازش داده بیرون هر سه تام شاهکار و کلی زحمت کشیده روش نسخه چهارمش رو‌از ابتدا جدی نگیره و برنامه خاصیم برا بعد انتشارش نداشته باشه.بعد بجای این که بیاد دوباره دل هوادارشو بدست بیاره با یه بازی نقش افرینی و داستانی درست حسابی، یه بازی انلاین تحویل ملت بده.
اگه اون استودیو ea باشه هر چیزی ممکنه
منم به اعتبار ۳ تا نسخه قبلی بازی رو پیش خرید کردم
با تشکر فراوان
یه بازی کلا از ea پیش خرید کردم اونم اینجوری شد
کلا انگار مجبورش کرده بودن گند بزنه به سری