فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت
اندازه نقشه Blackout عنوان Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شد
صفحه شخصی من - گیمر/مترجم زبان
User_image

اندازه نقشه Blackout عنوان Call of duty: Black Ops 4 مشخص شد

دیروز بود که اکانت رسمی توییتر بازی Call of Duty شروع به ارسال یک سری عکس‌های مربوط به نقشه Blackout عنوان Call of Duty: Black Ops 4 کرد. به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers، اکنون شرکت Activision و استودیوی Treyarch اندازه کامل این نقشه را به همراه اسامی نواحی آن مشخص کردند.

همانطور که قبلا هم اعلام شده بود، بخش‌های Firing Range ،Verruckt ،Nuketown ،Cargo و Turbine در این نقشه قرار دارند و همچنین علاوه بر آن، Hydro ،Array و بخش‌های کاملا جدیدی با نام‌های Train Station ،Rivertown ،Construction Site و Fracking Tower هم اضافه شده‌اند.

با توجه به تصویر منتشر شده، به نظر می‌آید با نقشه بزرگی روبرو هستیم و باید ببینیم که آیا در آینده با انتشار محتوای اضافه و DLCهای جدید این نقشه تغییر خواهد کرد یا نه.

Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ 30 مهر برای Xbox One ،PS4 و PC عرضه خواهد شد. همچنین بتای بخش Blackout آن در تاریخ 19 شهریور برای PS4 و 23 شهریور برای Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

اندازه نقشه Blackout عنوان Call of duty: Black Ops 4 مشخص شد

نوشته شده در: 14 شهريور 1397
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود گیم پلی Call of Duty: Black Ops IIII
  • Call of duty : Black ops 4
  • Call of Duty: Black Ops IIII
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!
 

با توجه به اینکه ماشین و هلکوپترم داره ، یکم کوچیک به نظر نمیاد؟
اتفاقا به دلیل اینکه وسلیه نقلیه کمی داره خیلی بزرگ یعنی یه منطقه یه هیلکوپر کش برن نفر بعدی باید بشینه یه قول دوقول بازی کنه تا هیلیکپوتر بعدی بیاد