بازی اورجینال
فروشگاه گیفت کارت
 
خرید گیفت کارت فروشگاه نخل مارکت
معرفی بازی گشت پلیس
صفحه شخصی من وبلاگ من - مدیر سایت پردیس گیم ، مهندس عمران، مدیر ...
User_image

اهداف ساخت یک بازی موبایل:

یکی از دغدغه های همیشگی ناجی هنر، یافتن جدیدترین و مطلوب ترین راه ها برای فرهنگ سازی در موضوعات امنیت اجتماعی است. امروزه بازی ها و به ویژه بازی های موبایلی رسانه ای عمومی و مورد توجه مردم بخصوص قشر جوان تشخیص داده شده و بر همین اساس ناجی هنر مصمم شد تا با ارائه بازی های موبایلی از این مسیر سعی در ایجاد فرهنگ سالم انتظامی نماید. آگاه سازی مردم از روش ها و ترفند های عمومی مجرمان خیابانی، توجه به پیرامون خود برای جلوگیری از فراهم ساختن شرایط مطلوب مجرمان، دقت های لازم در هنگام حمل پول و اشیاء گرانبها، اطلاع رسانی جرایم به پلیس و همکاری در هنگام بروز حادثه از مقاصد فرهنگیست که در قالب ماموریت های بازی "گشت پلیس" به مخاطبان آموزش داده می شود.

ناجی و شرایط تولید یک رسانه جدید:

رزومه کاری خوب تیم سازنده بازی؛ استودیو هنر نور و حرکت، به عنوان یکی از استودیو های بازیسازی مطرح، همراهی دو ناظر مسلط به موضوع، آقای دکتر مینایی رئیس پیشین بنیاد ملی بازی های رایانه ای و آقای سحرخیز رئیس هیئت مدیره صنف انیمیشن ایران، مشاوره انتظامی جناب سرهنگ عزتی در مبحث آموزه های پلیس و تجربه کارهای هنری و تعاملی ناجی طی سالیان گذشته، ترکیبی عالی برای ساخت یک بازی هیجان انگیز و آموزنده را فراهم آورد. با جلسات پیش ازتولید، هدف و نقشه کار در حد ممکن واضح گردید و در مدت تولید نیز جلسات متعدد و منظمی که با حضور مسئولین ناجی هنر، ناظرین پروژه، مشاوران و تیم تولید برگزار می گردید، روند تولید بررسی و اصلاحات و تغییرات لازم بر روی آن اعمال می شد.

 
بدین ترتیب بازی نهائی در انطباق کامل با اهداف آموزشی و فرهنگ سازی ناجی هنر و با در نظر گرفتن تمامی دغدغه های کیفی ناظرین و تیم تولید به سرانجام رسید. نتیجه، یک بازی محبوب و رو به رشد است که به خاطر توجه به تعامل با مخاطبین در هر بروز رسانی بیشتر مورد اقبال مردم قرار گرفته و کم کم به پدیده این روز های بازی های موبایل ایرانی تبدیل می شود.

مشخصات فنی و گیم پلی بازی:

استودیو سازنده بازی (هنر نور و حرکت) با بکار گیری جمعی 15 نفره از متخصصین در زمینه های مختلف تولید بازی های رایانه ای و موبایل و با بیش از 9 ماه کارشبانه روزی موفق شدند تا حجم عظیمی از اطلاعات سه بعدی و دو بعدی را در یک بازی قابل انجام بر روی موبایل هایی با سیستم عامل اندروید و حجمی کمتر از 80 مگابایت ارائه نمایند. بخش اصلی منطقه شش تهران از خیابان های اصلی و فرعی و کوچه ها گرفته تا ساختمان های آشنا و ناآشنا به صورت کامل عکس برداری و سپس به صورت سه بعدی و با دقت بالا ساخته شده اند تا بازیکن هنگام موتور سواری حسی دلنشین و نزدیک به محیط داشته باشد. ساخت افکت های صوتی و موسیقی پرشور همراه با صدای شگفت انگیز اساتید دوبلاژ کشور آقایان منوچهر زنده دل، حمیدرضا آشتیانی و ناصر ناظمی، جانی دوچندان به بازی بخشیده است. سابقه کار تخصصی انیمیشن سازان تیم نیز صحنه هایی بدیع در دمو های داخل و خارج بازی به وجود آورده که از نکات مورد توجه مخاطبین است.

داستان و بازینامه:
بازیکن در نقش پلیس جوانی که به تازگی به کلانتری پیوسته ، به عنوان نیروی موتور سوار مسئول گشت زنی و رسیدگی به ماموریت ها و عملیات هایی است که از مرکز به او ابلاغ می شود. تنوع ماموریت های بازی با الهام از اتفاقات واقعی و مستندات پلیس با جذابیت های سمعی و بصری ساخته شده که قادر است ساعت ها مخاطبین را سرگرم نماید.
 
بازیکن درهر جا با در دست گرفتن موبایل و در کمتر از چند دقیقه  مشغول تعقیب مجرمین و دزدان خیابانی خواهد بود. یکی دیگر از جاذبه های بازی تنوع موتور های قابل استفاده در بازی است، بیش از 25 موتور که با سرعت ها و قدرت های گوناگون باید در ماموریت های مختلف انتخاب شوند تا بازیکن بتواند به خوبی از عهده عملیات برآید. از طرفی بخش گشت زنی آزاد در شهر امکانات دیگری را فراهم کرده تا بازیکن با حرکت در فضای شهر و کوچه خیابان های آشنا از این بازی بومی کمال لذت را ببرد.

برای دانلود بازی " گشت پلیس " اینجا کلیک نمایید .

برای دانلود بازی " گشت پلیس " اینجا کلیک نمایید .

آﻣﺎر و ﻧﺗﺎﯾﺞ

تعداد نظرات : حدود 30 هزار نظر
تعداد کاربران شبکه های اجتماعی اینستاگرام 12300 نفر
تعداد نسخه های بروزرسانی شده: 34 بروز رسانی از تاریخ 24خرداد ماه

نوشته شده در: 27 خرداد 1396
دسته: مطلب متفرقه
این ویدئوها رو دیده‌اید؟
  • دانلود تربلر بازی The Ascent
  • دانلود تریلر بازی The Medium
  • دانلود تریلر Halo 2: Anniversary
 
 
 
ثبت دیدگاه
 
جهت ثبت دیدگاه، باید وارد شوید!